Witte Wieven en andere wijsheid rondom Raalte

Kennis en veldwerk: een dag met elkaar wijsheid verzamelen die niet in de boeken te vinden is
We hebben inheemse wijze en kiva elder Nicole Zonderhuis uitgenodigd;
Nicole dook in onze inheemse geschiedenis: Wie woonden er op deze grond voordat de Romeinen hier kwamen en voordat het Christendom hier kwam. Wat is Nederland? Bestaat er een Nederlandse inheemse cultuur? We duiken in andere kennis bronnen, in de mythen en legenden, over witte wieven, over draken en hellehonden, duivelsstenen. Wie waren die mensen die de wind konden bewegen?
Hadden we een religie en zo ja, welke goden en godinnen werden hier aanbeden?
Nicole kan prachtig vertellen en zal ook haar spoken word over onze inheemse godinnen met ons delen.
In de middag gaan we naar buiten. Je hebt nu de kans om samen met Nicole in te voelen op onze bijzondere plekken. Op welke oude, bijzondere, energetische plek in de omgeving van onze plek wil jij Nicole neerzetten? Neem je drums, belletjes, kruiden, edelstenen, water en andere offers mee.
Programma:
Ochtend: ritueel voor de aarde op de plek en Nicole deelt over onze inheemse geschiedenis
Lunch: tussen 1 uur en 2 uur met potluck (neem mee en deel)
Middag: We gaan in de omgeving Raalte op kennis maken met de krachten van deze aarde. Naar buiten en voelen. Want er staat weinig tot niets op schrift meer van de oude tijd. Heb jij een plek die voor jou bijzonder is en zou je graag met Nicole en anderen willen onderzoeken welke spirit de plek heeft, geef dat dan van te voren aan. Dit is je kans.
Lokatie: Aardswerk in Raalte in de tipi, Wolthaarsdijk WZ 19, 8102ST Raalte
Tijd 10.00 -17.00 uur, inloop vanaf 9:45
Prijs: 90 €
Voor thee en lekkers wordt gezorgd
Aanmelden bij Nicole of Angelique
